ПОДІЛИТИСЯ

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

            20 грудня 2018 року, о 13-00 годині в приміщенні  Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться шоста  сесія Терешківської  сільської ради  сьомого скликання з повісткою денною:

 1. Про сільський бюджет на 2019рік
 2. Про програму соціально економічного розвитку на 2019рік
 3. Про затвердження положення про порядок формування та використання коштів цільового фонду.
 4. Про план роботи сільської ради на 2019рік.
 5. Про організацію харчування дітей у загальноосвітніх закладах  та встановлення вартості харчування на території Терешківської сільської  ради на 2019рік.
 6. Про встановлення розміру  вартості щоденного харчування дітей, розміру батьківської  плати та надання пільг по батьківській платі за відвідування  дітьми  ДНЗ сільської ради,а  також  затвердження   переліку  приватних підприємців, які  будуть  здійснювати  забезпечення   продуктами  харчування  ДНЗ  за місцем  їх  розташування.
 7. Про затвердження програми «Територіальна оборона на 2019рік»
 8. Про затвердження «Комплексної  програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації ( події) Терешківської ОТГ на 2019рік.
 9. Про затвердження Положення про порядок виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Терешківської сільської ради
 10. Про розгляд та затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту  «Благоустрій рекреаційної зони відпочинку біля с.Копили на території Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської  області
 11. Про затвердження програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території Терешківської сільської ради на 2019рік.
 12. Про затвердження Програми «Фінансова доплата дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, які навчаються в ПТУ, ліцеях, ВНЗ І-ІІ, ІІІ-IV  рівні
 13. Про затвердження Програми відшкодування коштів за послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Терешківської сільської ради на 2019рік
 14. Про затвердження Програми «Забезпечення пільговим перевезенням окремих пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом на 2019рік»
 15. Про затвердження Програми забезпечення пільгового перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом на 2019рік
 16. Про затвердження Програми надання пільг інвалідам по зору на оплату за житлово – комунальні послуги та спожиті енергоносії на 2019- 2020роки.
 17. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель на території Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
 18. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 19. Про прийняття у комунальну власність Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області      матеріально – технічних цінностей спільної власності громад Полтавського району.
 20. Про створення комунальної установи «Центр культури, дозвілля та молодіжної політики» та затвердження його статуту
 21. Про передачу на баланс комунальної установи «Центр культури, дозвілля, та молодіжної політики» бібліотечних філій та закладів культури.
 22. Про дострокове розірвання договору позички № 301/45 від 14.05.2013року та передачу у користування Щербанівському тер центру соціального обслуговування.
 23. Про реорганізацію КП «Благо» та внесення змін до статуту
 24. Про прийняття у комунальну власність Терешківської об’єднаної громади сміттєвоза та передачу його на баланс КП «Благо».
 25. Про розмір адміністративного збору за реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання по Терешківській сільській раді
 26. Про затвердження штатного розпису виконкому сільської ради на 2019рік.
 27. Про затвердження Положення про преміювання та установлення надбавок працівникам апарату на 2019рік.
 28. Про виплату премії, допомоги на оздоровлення та допомоги на вирішення соціально – побутових питань сільському голові на 2019рік.
 29. Про виплату премії, допомоги на оздоровлення та допомоги на вирішення соціально – побутових питань першому заступнику сільського голови на 2019рік.
 30. Про розгляд заяв, клопотань організацій і підприємств.
 31. Земельні питання.
 32. Про затвердження розпоряджень прийнятих в межсесійний період.
 33. Різне.

 

 

Сільський голова                                            Н.В.Туркеніч