ПОДІЛИТИСЯ

Шановні голови сільських рад Полтавського району!
На конкурс Бюджет участі Полтавської області від Полтавського району мешканцями подано такі проекти, спрямовані на розвиток місцевої громади:
1. «Розвиток спортивної інфраструктури в с. Макухівка Полтавського району» (№181)
2. «Облаштування волейбольного майданчика, встановлення гімнастичних та силових тренажерів в с. Верхоли Поллтавського району Полтавської області» (Ковалівська сільська рада) (№180)
3. «Футбол для всіх: благоустрій футбольного стадіону з метою популяризації здорового способу життя серед жителів с. Мачухи, Полтавського району» (Мачухівська сільська рада) (№149)
4. «Здорова родина – сильна Україна» (Тахтаулівська сільська рада)(№19).
5. «Енергонезалежний освітлювальний дитячий майданчик, оснащений системою дистанційного нагляду за дітьми та WiFi-зоноюу с. Копили Полтавського району» (Терешківська сільська рада) (№150)
6. «Дитячий майданчик – благоустрій громади Заворсклянської сільської ради в селі Заворскло Полтавського району» (Заворсклянська сільська рада) (№63)
7. «Дітворі – належні умови для відпочинку та дозвілля», с. Щербані (№71)

Просимо організувати голосування мешканців Ваших громад за подані проекти протягом 14 – 30 вересня 2017 р., адже їх перемога в конкурсі дозволить реалізувати заходи соціального, культурного та гуманітарного розвитку громад.
Для цього необхідно:
1. Повідомити мешканців села про Бюджет участі і голосування.
Проголосувати за проект можна 2-ма способами:
Ø в мережі Internet – за допомогою ЕЦП або BankID;
Ø у місцевій сільській раді або пункті супроводу, заповнивши паперовий бланк (за наявності паспорта та ІНН).
Бланк для голосування можна роздрукувати з офіційного сайту обласної ради в рубриці «Бюджет участі» (бланк – у долученому документі).
Кожен може підтримати подані проекти (1 мешканець – 3 проекти) і цим самим долучитися до змін у громадах та допомогти вирішити соціально значущі проблеми.
2. Встановити в сільській раді скриньку для голосування з наклейкою «Бюджет участі» (наклейка – у долученому документі).
3. Роздрукувати бюлетені для голосування.
4. Внести дані кожного мешканця, який проголосував, в таблицюExcel (зразок – у долученому документі) і по завершенні терміну голосування (30 вересня) надіслати дану таблицю на адресуpopovayuliya777@gmail.com (відділ інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської районної ради) та передати заповнені бюлетені в Полтавську районну раду, Шевченка, 7, кімн. 213, Поповій Юлії.

Перелік пунктів голосування оприлюднено на офіційному сайті Полтавської обласної ради в рубриці «Бюджет участі» (у долученому документі).
Деталі щодо голосування можна дізнатися на офіційному сайті Полтавської обласної ради. Телефон контактної особи 050 65 19 152, Олеся.